You must log in or # to comment.
Żadne państwo nie oddaje terenów, choćby biednych. A lasy państwowe to państwo w państwie. Oni dopłacają do wycinek w trudnych górzystych terenach, żeby trzymać wpływy jak najszerzej. Wiec 20% terenów tym bardziej nie oddadzą ze swojej jurysdykcji.



