• ida@szmer.info
    link
    fedilink
    arrow-up
    4
    ·
    4 days ago

    Żadne państwo nie oddaje terenów, choćby biednych. A lasy państwowe to państwo w państwie. Oni dopłacają do wycinek w trudnych górzystych terenach, żeby trzymać wpływy jak najszerzej. Wiec 20% terenów tym bardziej nie oddadzą ze swojej jurysdykcji.