Ambasada RP w Izraelu informuje o niepokojących przejawach wrogości wobec Nowego Domu Polskiego w Jerozolimie. Stanowią "zagrożenie dla ludzi i mienia" - ocenia placówka dyplomatyczna, apelując do władz o wyciągnięcie konsekwencji wobec osób odpowiedzialnych.