Polacy dają się poznać za granicą w większości, jako pracowici i uczciwi ludzie. To jednak nie jedyna cecha, która kojarzona jest z osobami z Polski. Do imigrantów z naszego kraju niegdyś przykleiła się łatka tych, którzy żyją z “socjalu” na Wyspach Brytyjskich. Teraz zarzut się nie zmienił, a kierunek. Chodzi o Norwegię.
“Obywatele Polski wyciągają z norweskiego budżetu państwa więcej pieniędzy niż obywatele krajów z Afryki, Azji i obu Ameryk łącznie”.
:D