You must log in or # to comment.
Ciekawy artykuł dla mnie - choć jednocześnie uważam, ze koloryzuje rzeczywistość. Znam mieszkańców PGRów, którzy mieszkają identycznie jak 30 lat temu, gdzie alkohol (dla starszych) i inne używki (dla młodszych) leje się takimi samymi szerokimi trumieniami, gdzie bezrobocie w powiecie wynosi kilkanascie procent, a wykluczenie komunikacyjne skutecznie wybija z głowy myślenie o zmianie tego.
Wiele z tych osób ma historie godną filmu czy książki.

